ارتباط در پیام‌رسان تماس با مهرگان نسوز
گسکت گارلوک GARLOCK

بررسی گسکت GARLOCK STYLE

آشنایی با گسکت GARLOCK STYLE

گسکت GARLOCK STYLE یکی از انواع گسکت های کلینگریت بدون آزبست موجود است. این گسکت ها به دلیل کیفیت و کاربردهای مخصوص خود در اماکن متعددی برای مصارف گوناگون به کار می روند. گسکت GARLOCK STYLE در کیفیت بالایی تولید می‌گردد که می تواند برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گیرد.

گسکت GARLOCK STYLE

در خصوص گسکت GARLOCK STYLE بهتر است که بگوییم که این وسیله به عنوان یک درزبند و لایی به کار می‌رود. در واقع اگر بین دو فلنج فضایی خالی وجود داشته باشد، استفاده از گسکت سبب پر شدن این فضا خواهد شد. گسکت یک نوع پرکننده فضای خالی بین سطوح فلنج است. پر شدن این سطوح نیز عدم نشتی مایعات و گازها را به دنبال خواهد داشت. در واقع می توان اصلی ترین کاربرد و ویژگی گسکت را به آب بندی تعبیر کرد. گسکت ها در اماکن متعددی به منظور کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این وسیله در جنس های متنوعی طراحی و تولید می گردد. به عنوان مثال، گسکت ها در جنس های مقوایی، لاستیکی، فلزی، نمدی و فایبرگلاس در بازار وجود دارند.

طراحی و تولید انواع گسکت GARLOCK STYLE در قالب شیت یا برش خورده و در اندازه های استاندارد و غیراستاندارد صورت گرفته است. این نوع گسکت ها دارای مقاومت و استحکام بالایی هستند. واشرهای GARLOCK می‌توانند فشار بالایی را تحمل کنند. گفتنی است استفاده از فولاد زنگ نزن (استنلس استیل) و برخورداری از لایه ای پرکننده از جنس آزبست، گرافیت و یا تفلون در ساخت گسکت های GARLOCK STYLE مقاومت بالایی به آن ها بخشیده است که به عنوان واشری محکم در بازار شناخته می شود. می توان گفت که گسکت های GARLOCK STYLE در فشارهای گوناگون و تحت شرایط دمایی متفاوت مقاوم و موثر عمل می کنند. نصب آسان و راحت از دیگر ویژگی های این نوع گسکت می باشد.

 

آشنایی با برخی از گسکت GARLOCK STYLE

همانطور که گفته شد، گسکت GARLOCK در انواع متعددی در بازار وجود دارد که هر یک از آن ها دارای کاربردها و ویژگی های خاص خود هستند. در ذیل به برخی از این گسکت ها پرداخته ایم.

 

گسکت 3000 GARLOCK STYLE:

این نوع گسکت GARLOCK ساخته شده از الیاف آرامید با یک بایندر NBR است. قابلیت نگهداری گشتاور چرخشی وارده و کاهش شدید سطح انتشار گازها از ویژگی های بارز گسکت 3000 GARLOCK STYLE می باشد. این گسکت دارای درزگیری محکم و عالی است. استفاده از این نوع گسکت GARLOCK هزینه های عملیاتی نظیر: تعمیر، نگهداری، افت سیال و مصرف انرژی را کاهش می دهد. همچنین از این گسکت می توان در محیط های دارای آب، روغن ها، بنزین و هیدروکربن های آلیفاتیک استفاده کرد.

گسکت GARLOCK 3000

 

گسکت 3200 GARLOCK STYLE:

از این نوع گسکت GARLOCK در سیستم انتقال عوامل خورنده، اسیدهای مختلف، عامل های خنک کننده و هیدروکربن ها استفاده می‌شود. آب بندی محکم، کاهش هزینه های عملیاتی و توانایی تحمل مواد شیمیایی مختلف برخی از ویژگی های گسکت 3200 GARLOCK STYLE است. از گسکت مذکور در مخازن ذخیره، سیستم های گازشویی، پمپ ها و محفظه های تحت فشار استفاده می شود.

گسکت GARLOCK STYLE 3200

گسکت 5500 GARLOCK STYLE:

این نوع گسکت STYLE GARLOCK تحت شرایط دمایی و فشار متغیر مقاوم عمل می‌کند. دارای درزگیری محکم و در برابر اکسیداسیون مقاوم است.

 

گسکت 9800 GARLOCK STYLE:

از این نوع گسکت با عنوان گسکت دما بالا یاد می شود. این نوع گسکت GARLOCK STYLE به سبب قابلیت بالا در حفظ درزگیری و کاهش سرعت نشتی در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گسکت انعطاف پذیر بوده و کار با آن آسان خواهد بود. همچنین در برابر آتش و نوسانات دمایی و فشاری مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد.

 

سخن پایانی

گسکتGARLOCK STYLE انواع مختلفی به نسبت محیط و مصرف دارا است. به دلیل محدودیت ها این نوع گسکت بسیار محدود است. شما می توانید جهت مشاوره و استعلام قیمت و جایگزینی با گسکت GARLOCK STYLE با تیم مهرگان نسوز از طریق راه های ارتباطی در میان بگذارید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X