ارتباط در پیام‌رسان تماس با مهرگان نسوز

واشر چوب پنبه

واشر چوب پنبه یا اصطلاحا گسکت چوب پنبه ای در صنعت با مشخصاتی که دارد به عنوان عایق و حتی آب بند برای روغن و مایعات استفاده می شود .  این واشر به راحتی در محیط های مختلف مانند : محیط اسیدی و محیط خنثی استفاده میشود . این واشر ها در ابعاد و اندازه های مختلف تولید میشود

 

واشر چوب پنبه  چیست؟واشر چوب پنبه

واشر چوب پنبه یا اصطلاحا گسکت چوب پنبه ای در صنعت با مشخصاتی که دارد به عنوان عایق و حتی آب بند برای روغن و.. استفاده میشود .  این گسکت به راحتی در محیط های مختلف مانند : محیط اسیدی و محیط خنثی استفاده میشود . این واشر ها در ابعاد و اندازه های مختلف تولید میشود .گسکت چوب پنبه به راحتی میتواند نیاز شما به آب بندی را رفع کند .

بررسی  ساختار واشر چوب پنبه 

واشر چوب پنبه  را معمولا با نام های دیگری مانند ورق رابر کرک نیز می شناسند . برای تولید گسکت چوب پنبه میتوانید دانه های چوب پنبه را تهیه و با لاستیک ترکیب کنید . گسکت چوب پنبه ای دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند موارد زیر است :

  • عدم پوسیدگی
  • غیر سمی بودن
  • ضد رطوبت و نم
  • مقاومت در برابر روغن و اسید
  • ترکیب الاستیک و انعطاف پذیری
  • ضد لرزش
  • مقاوم در برابر ساییدگی
  • عایق دما و حرارت

ویژگی های منحصر به فرد واشر چوب پنبه

واشر چوب پنبه از ذرات ریز دانه پنبه انتخاب شده که با لاستیک های مختلف مانند نیتریل و سایر مواد لاستیکی تولید شده است. گسکت چوب پنبه  از فشردگی و انعطاف پذیری بالاتری نسبت به واشر های نسوز معمولی برخوردار است و یک ماده عالی به عنوان آب بند برای مایعاتی مانند روغن است . واشر چوب پنبه ای دارای اثر ضد سایش بسیار خوبی است و در برابر ضربات مقاومت دارد

واشر چوب پنبه یک محصول زیستی مناسب است

استفاده از آن راحت است و به راحتی مورد استفاده قرار میگیرد . این ماده غیر سمی ، بدون بو ، و آلودگی است . درواقع خرید واشر چوب پنبه میتواند محصول زیستی مناسبی باشد زیرا به صورت طبیعی ساخته شده و به طبیعت آسیب نمی رساند .

ویژگی های فیزیکی واشر چوب پنبه

در برابر سایش ، رطوبت ، روغن و اسید مقاوم است. در اثر افزایش  دما ، رطوبت ، فشار ، نور خورشید ، هوا ، سرما و سایر تغییرات محیطی خارجی ، تغییر شکل نمی یابد ، از بین نمی رود و عملکرد پایداری دارد. واشر چوب پنبه ای مقاوم در برابر روغن و مقاوم  در برابر اسید و محیط قلیایی است .

استحکام واشر چوب پنبه

واشر چوب پنبه  محصولی پایدار است زیرا در برابر ضربه و فشار نسب به واشر های دیگه از مقاومت بیشتری برخوردار است . مقاومت در دمای بالا و تغیر شکل ندادن در برابر حرارت و رطوبت میتواند ویژگی های بسیار مناسبی باشد که شما را به خرید این محصول ترغیب کند .

خرید واشر چوب پنبه

برای خرید واشر چوب پنبه باید به دنبال یک تولید کننده معتبر یا منبع دست اول با قیمت مناسب باشید . با توجه به شرایط کنونی و بالا و پایین شدن قیمت ها میتوانید گسکت چوب پنبه ای را با کیفیت و قیمت مناسب از مهرگان نسوز تهیه کنید

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X